Олімпіада зі спеціальних технічних дисциплін на базі Бердичівського коледжу промисловості

24 квітня 2015 р. кафедрою технологій машинобудування ЖДТУ на базі Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права в рамках профорієнтаційних заходів проведено Олімпіаду зі спеціальних технічних дисциплін серед випускників спеціальностей «Ливарне виробництво», «Технологія обробки матеріалів» і «Хімічне та нафтове машинобудування» цього навчального закладу.

Основна мета щорічної Олімпіади – виявлення обдарованої молоді, популяризація технічних професій та заохочення випускників Бердичівського коледжу до вступу до Житомирського державного технологічного університету для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» на напрям підготовки 6.050502 «Інженерна механіка».

Студентами коледжу під час Олімпіади було показано високий рівень знань. Переможцями Олімпіади визначено:

І місце Дацюк Максим Олександрович;

ІІ місце Квятківський Ярослав Олександрович;

ІІІ місцеСтеценко Віктор Вікторович.

__________________________________________________________________

Кафедра технологій машинобудування висловлює подяку за сприяння в організації та проведенні Олімпіади адміністрації Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права (в. о. директора – Демусь Іван Омелянович, член циклової комісії «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» Василюк Дмитро Георгійович).

2015-04-24-01 2015-04-24-02 2015-04-24-03


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *