Нові спеціалізації з комп’ютерного проектування

В навчальному плані за напрямом «Інженерна механіка» (спеціальність: «Технологія машинобудування» ) вводиться спеціалізація «Комп’ютерне проектування технологічних процесів».
В навчальному плані за напрямом «Машинобудування» (спеціальність: «Металорізальні верстати та системи» і «Обладнання хімічних виробництв та підприємств будівельних матеріалів») вводиться спеціалізація «Комп’ютерне проектування технічних систем».

 Кафедри факультету готують конструкторів і технологів, які вільно володіють засобами комп’ютерного конструювання і моделювання, системами проектування технологічних процесів тощо.
Ці можливості забезпечуються кваліфікованими викладачами, потужними комп’ютерними класами і ліцензійним програмним забезпеченням від компаній Аскон (Російська Федерація), Solidworks corp. (США), Delcam (Велика Британія), Microsoft (США).
Запропоновані спеціалізації дадуть можливість випускникам бути піготовленими за новими стандартами комп’ютерної підготовки і отримати міжнародно визнані сертифікати кваліфікованих користувачів систем автоматизованого проектування.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *