9-й центр компанії Delcam в Україні

На факультеті інженерної механіки Житомирського державного технологічного університету працює навчальний центр компанії Delcam, pls (Великобританія), який був відкритий на базі кафедри технології машинобудування і конструювання технічних систем (ТМ і КТС).

Створення в ЖДТУ 9-го Навчального центру компанії Delcam PLC в Україні дає
можливість використання викладачами, студентами ФІМ найсучасніших програмних продуктів для 3D моделювання механообробки, підготовки високоефективних управляючих програм для верстатів з ЧПУ, систем контролю точності механічної обробки, промислового моделювання і дизайну.

Компанія Delcam є одним з світових лідерів в розробці CAD/CAM продуктів для моделювання, виготовлення та контролю складних виробів та технологічної оснастки.

Ліцензійні програмні продукти Delcam, які використовуються в навчальному процесі:

  • PowerMILL — пакет для підготовки високоефективних керуючих програм для фрезерних верстатів з ЧПУ.
  • PowerSHAPE — сучасний пакет моделювання з твердотільним та поверхневим моделюванням.
  • PowerINSPECT
  • CopyCAD — пакет «зворотнього проектування». Використовуючи дані з координатно-вимірювлаьних машин, дігітайзерів чи лазерних сканерів він дає можливість генерувати поверхні які можуть бути передані в більшість систем моделювання та інші програми Delcam.
  • ArtCAM Pro — це програмний пакет для просторового моделювання/механічної обробки, що дає можливість автоматично генерувати просторові моделі з плоского рисунка та отримувати за ними вироби на верстатах з ЧПУ.
  • FeatureCAM — система підготовки керуючих програм, основана на автоматичному розпізнаванні типових елементів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *